Skocz do zawartości
ChillGame.pl
ChillGame.pl

Grafika/program poradnik


Rekomendowane odpowiedzi


  • Obserwujący:  0
  • Ilość tematów:  9
  • Ilość postów:  34
  • Reputacja:   36
  • Wygrane:  5
  • Dołączył:  2023.03.14
  • Status:  

Witam! W poradniku pokażę wam jak zrobić prostą grafikę, w sposób jaki ja robię ją nawet na telefonie (na laptopie bądź komputerze łatwiej). Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji Cap Cut, dostępna ona jest na androida i iOS. 

-Gdy już ją pobierzecie wybieracie sobie zdjecie z internetu z daną tematyką, jeśli chcecie możecie dodać coś od siebie do zdjęcia bo jest taka możliwość używając Al, wchodzicie w zakładkę naklejki i macie tam taką opcję. Gdy już dodacie bądź nie, dodajecie napis jaki chcecie. ~kliknij dodaj napis wysrodkuj go czyli ustaw na samym środku pomogą ci w tym linie wgrywane automatycznie do aplikacji, gdy znajdziesz środek automatycznie zablokuje napis na środku. To samo robimy na komputerze lecz tam są zakładki z boku, nie na dole. Gdy już dopasujemy napis do środka ustawiamy czcionkę, później zmieniamy kolor. W aplikacji dostępne są również kolory "Pro" które trzeba wykupić, ja osobiście polecam. Wchodzimy w Kolor, mamy tam do wyboru kolory Luminacja,niebieski,żółty,czerwony itp. możecie również mieszać kolory gdy zrobicie oddzielny czyli np. Jail Break I osobno zmienicie czcionkę oraz kolor. Gotową grafikę zapisujcie, w prawym górnym rogu jest do tego taki przycisk pobierania, automatycznie znajduje się grafika w waszej galerii bądź w plikach jeśli jest to komputer

-To samo jest z gifami bądź jeśli chcecie przerobić film. Wrzucacie swój film, w zakładce na dole bądź z boku, wyszukujecię zakładki "edytuj" i tam znajdujecie animacje, przejścia, kolory filmu itp. jeśli chcecie dodać ruszający się napis przez dłuższy czas, wchodzicie w animacje wybieracie dowolną i na dole pojawia wam się pasek gdzie przedłużacię bądź skracacie to zależy od was. 

Dziękuję za uwagę mam nadzieję że pomogłem, program łatwy w obsłudze, chciałem pokazać jak wykonuje moje prace.

-yvnghaze

  • Lubię to! 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...